1. Informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa Silesia Sp. z o.o.
  2. Pani/Pana dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.
  3. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu ustania celu dla jakiego zostały zgromadzone.
  4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
  5. Będąc adresatem tej wiadomości wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  6. W sprawie danych osobowych można kontaktować się poprzez adres e-mail: bok-rodo@grupasilesia.com.pl
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.
NOWA CENA
SZKOLENIA
I EGZAMINY
F-GAZY
1650
1490
+ gratis szkolenie F-gaz klimatyzacja samochodowa lub 50% zniżki na szkolenie G1, G2, G3!
ZAPISZ SIĘ