Certyfikat gazy fluorowane, znany również jako certyfikat F-gazowy, to dokument potwierdzający kwalifikacje i uprawnienia do obsługi urządzeń zawierających fluorowane gazy cieplarniane, takie jak chłodziarki, klimatyzatory, pompy ciepła i urządzenia gaśnicze.

W Unii Europejskiej, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 517/2014, osoby zajmujące się obsługą urządzeń zawierających fluorowane gazy cieplarniane muszą posiadać odpowiedni certyfikat F-gazowy. Certyfikat ten jest wydawany po ukończeniu odpowiedniego szkolenia i zdaniu egzaminu potwierdzającego umiejętności obsługi i konserwacji urządzeń zawierających fluorowane gazy cieplarniane oraz wiedzy na temat przepisów dotyczących ochrony środowiska i emisji gazów cieplarnianych.

Certyfikat F-gazowy jest ważny przez okres pięciu lat i musi być przedłużany poprzez odbycie szkolenia i zdanie egzaminu przed upływem jego terminu ważności. W przypadku naruszenia przepisów dotyczących fluorowanych gazów cieplarnianych, posiadacz certyfikatu F-gazowego może zostać ukarany grzywną lub utratą certyfikatu.

 

F-Gazy Lublin- Uzyskaj Certyfikat bez wychodzenia z domu!

F Gazy - Szkolenie i Certyfikat na F-GAZY - Blisko 100% zdawalność kursów - Organizujemy Szkolenia i kursy F gazy Online - sprawdź najbliższe terminy szkoleń.

Organizujemy kursy F-gazy SZWO w całej Polsce, pozwalając szybko i bezstresowo zdobyć certyfikat F-gazowy kategorii I. Zobacz terminy szkoleń F-gazy w swojej okolicy. 

Kurs F-gazowy trwa 1 dzień i kończy się egzaminem przed komisją. Po jego zdaniu, zostaje wydane zaświadczenie, uprawniające do otrzymania bezterminowego certyfikatu Urzędu Dozoru Technicznego. Zapewniamy zdawalność na poziomie blisko 100%. Szkolimy m.in w takich lokalizacjach: Zabrze, Wrocław, Warszawa, Poznań, oraz online w całej Polsce bez wychodzenia z domu!

 

Egzamin f gazy Lublin- do kogo kierowana jest oferta?

Kurs F-gazowy SZWO w Gdyni (Egzamin f gazy / Certyfikat f gazy) dedykowany jest właścicielom i kierownikom firm oraz pracownikom, którzy w procesach produkcji lub świadczenia usług wykorzystują substancje zubożające warstwę ozonową (SZWO) lub fluorowane gazy cieplarniane (F-gazy). Z nami zdobycie Certyfikatu Fgazy - to doskonały wybór. Zdasz, albo zwrócimy Ci pieniądze! Poznaj warunki uzyskania certyfikatu.

 

Wymagania związane z uczestnictwem: kursy/szkolenia Fgazy oraz wydaniem certyfikatu

Egzamin f gazy / Certyfikat f gazy - jakie są Korzyści z uzyskania uprawnień?

Ukończenie kursu F-gazy SZWO umożliwia zdobycie uprawnień (certyfikat f gazy) niezbędnych do eksploatacji, obsługi, konserwacji, remontów, montażu lub usuwania:.

 

 

Prowadzimy szkolenia Online - w całej polsce jak również stacjonarnie w takich miastach jak: Zabrze, Warszawa, Poznań, Olsztyn, Gdańsk, Łódź, Wrocław. F Gazy to nasza specjalność. Uzyskaj odpowiedni certyfikat F gazowy

Zdobądź z nami Certyfikat F gaz -owy bez wychodzenia z domu lub w jednym z naszych ośrodków stacjonarnych lub też skorzystaj z kursu f gazy, który pozwoli Ci uzyskać Certyfikat F-gazy honorowany w całej UE. Informacje dotyczące odpowiednich technologii mających na celu zastąpienie lub ograniczenie stosowania fluorowanych gazów cieplarnianych oraz bezpieczne postępowanie z nimi. Zaświadczenie kwalifikacyjne dla napełniaczy przenośnych zbiorników ciśnieniowych (odzysk gazów fluorowanych – dla gazów skroplonych). Uprawnienia gazowe na miarę Twoich potrzeb i spełnij obowiązek posiadania certyfikatu przy pracy z gazami

 

Kurs f-gazy Zabrze, Warszawa, Poznań, Olsztyn, Gdynia, Łódź, Wrocław, bydgoszcz - nie przegap okazji!

Specjaliści posiadający uprawnienia F-gazowe są pilnie poszukiwani na rynku pracy. Jeśli chciałbyś uczestniczyć w kursie - a nie mieszkasz w takich miastach jak: Zabrze, Warszawa, Poznań, Olsztyn, Gdynia, Łódź, Wrocław. To nic straconego. Prowadzimy szkolenia online - bez wychodzenia z domu. Umów się już dziś. F Gazy to nasza specjalność. Zdobte z nami uprawnienia to inwestycja na lata, która na pewno Ci się opłaci!

Przedsiębiorcy w sektorach takich jak przemysł, budownictwo czy produkcja bardzo chętnie przyjmują nowych specjalistów.

Inwestycja w szkolenie F-gazy Zabrze jest również świetnym argumentem by zmotywować się do dalszego rozwoju i próby otworzenia własnej działalności gospodarczej.

Rozwiązania, które zapewnia nasz kurs F-gazy Zabrze pozwala otrzymać pełną, potrzebną wiedzę z zakresu związanego z działaniem w pobliżu gazów fluorowych.

Szukasz odpowiedniego szkolenia, by poszerzyć swoje kwalifikacje?

Tylko u nas – szybkie i konkretne szkolenie F-gazy!

Dzięki niemu zdobędziesz nowe, cenne umiejętności, które mogą pozytywnie wpłynąć na Twoją karierę zawodową.

TEMATYKA ZAJĘĆ SZKOLENIA.

 

Kursy i szkolenia F-gazy Lublin

najbliższe terminy znajdziesz tutaj -> Terminy szkoleń F-gazowych

NOWA CENA
SZKOLENIA
I EGZAMINY
F-GAZY
1650
1490
lub szkolenie multimedialne i egzamin w cenie 1090 zł
ZAPISZ SIĘ